Lektor języka angielskiego od zawsze i o jeden dzień dłużej ;). Ukończyła Kolegium Języka Biznesu na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania im.Leona Koźminskiego w Warszawie. Odbyła stypendium naukowe w Hogeschool Haarlem; Haarlem Business School w Holandii. Przez prawie 20 lat prowadziła w Warszawie firmę szkoleniową zajmującą się organizowaniem I przeprowadzaniem kursów języka angielskiego dla klientów korporacyjnych. Prowadziła lektorat dla kadry zarządzającej w następujących firmach:

Astellas Pharma Sp. z o.o; Polskie Sieci Elektroenergetyczne-Info Sp. z o.o.,Polskie Sieci Elektroenergetyczne- Inwestycje S.A., BNP Paribas Bank Polska S.A.,Hewlett Packard Polska Sp. z o.o,United International Pictures Sp. z o.o.,Randstad Payroll Solutions Sp. z o.o., Randstad Sp. z o.o.,Tygodnik” Polityka”,Gazeta Giełdy “Parkiet”,Zenith Optimedia Group Sp.z o.o.,Clear Channel Ośrodek Studiów Wschodnich,Radio Warszawa Praga,Pepsico Żródło Pniewy,Siemens i wielu innych.

Prowadzi zajęcia grupowe jak i indywidualne zakresu General i Business English Przygotowuje i prowadzi zajęcia „szyte na miarę” w oparciu o materiały źródłowe/firmowe klienta. Bardzo lubi prowadzić konwersacje. Przygotowuje do egzaminów językowych FCE, LCCI, TOEIC, matury i innych.

W czasie wolnym zwiedziła bez biur podróży Europę, Azję, Amerykę Północną i Południową i nieustannie marzy o Australii, Polinezji i Mikronezji…jeździ na nartach, czyta książki, podziwia przepiękne wnętrza.